Współpracujemy z architektami wnętrz biurowych, komercyjnych i mieszkalnych

Jedną z metod doskonalenia naszego warsztatu są realizacje projektów aranżacji wnętrz, podczas których rozwijamy się korzystając z wiedzy i umiejętności architektów.

Nasze przedmioty użytkowe z materiałów wtórnych wykonujemy również pod projekty wnętrz dostarczone przez architektów. Taka współpraca jest dla nas lekcją, podczas której poznajemy wiele ciekawych stylizacji, do których dopasowujemy wizualnie i funkcjonalnie nasze produkty.

Należy dodać, że wykonujemy przedmioty do różnych rodzajów obiektów mieszkalnych i użytkowych. Są to wnętrza domów, loftów, siedzib firm, pubów, restauracji, sklepów i rożnego typu zakładów usługowych, dlatego nabieramy doświadczeń w bardzo szerokim zakresie projektowym.

Specyfiką takich realizacji jest to, że już na etapie tworzenia koncepcji przyszłego przedmiotu użytkowego, jego szczegóły konstrukcyjne konsultujemy z autorem aranżacji wnętrz. Jest to dla nas idealna okazja do poznawania nowych zagadnień projektowych. Korzystamy więc z wiedzy architektów i w ten sposób rozwijamy własną kreatywność.