W jakich miejscach znajdują zastosowanie przedmioty użytkowe z odzysku?

Dowiedz się, kto jest odbiorcą naszych form użytkowych z odzysku i jak szerokie mogą mieć zastosowanie?

Wnętrza mieszkalne

Wykonujemy projekty przedmiotów przeznaczonych do mieszkań i domów jednorodzinnych, których właściciele poszukują alternatywnych rozwiązań aranżacyjnych w postaci form użytkowych o dużych walorach plastycznych, wytworzonych z materiałów wtórnych i przedmiotów używanych. Wśród odbiorców naszej oferty są m.in. właściciele loftów, którzy z racji na industrialny charakter zamieszkiwanych obiektów, chętnie sięgający po rozwiązania podkreślające specyficzną estetykę takich wnętrz.

Puby, kluby, dyskoteki

Nasze prace świetnie pasują do pomieszczeń klubowych i tanecznych, w których najczęściej centralnym punktem aranżacji jest bar. Wygląd tego elementu wnętrza jest zwykle wizytówką lokalu. Wśród gotowego wyposażenia, bądź wyposażenia projektowanego przez nas na zamówienie, szczególnym zainteresowaniem cieszą się stołki barowe, lampy oświetleniowe, płyty frontowe, okucia, blaty, jak też zabudowy lodówek i chłodziarek do napojów.

Siedziby firm, sklepy, punkty handlowo-usługowe

Z naszej oferty chętnie korzystają projektanci oraz wykonawcy aranżacji wnętrz biurowych i usługowo-handlowych. W nowoczesnych pomieszczeniach firmowych, a także sklepach i punktach obsługi klienta dobrze widziane są elementy wyposażenia zaskakujące swoją oryginalnością, do których na pewno należą przedmioty użytkowe z odzysku, które jednocześnie podkreślają proekologiczny nastawienie właściciela.

Pracownie terapii zajęciowej, przedszkola

Wykonujemy zabawki z odzysku, stosowane w trakcie zajęć terapeutycznych z integracji sensorycznej dzieci, których celem jest podniesienie ich sprawności ruchowej, niezbędnej do prawidłowego rozwoju fizycznego i osobowościowego.

Ponadto prowadzimy w przedszkolach warsztaty z możliwości ponownego wykorzystania materiałów wtórnych i przedmiotów używanych. Wówczas prezentujemy dzieciom przykłady naszych prac, po to by pobudzać ich wyobraźnię plastyczną i uwrażliwić je od najmłodszych lat na potrzebę ochrony środowiska naturalnego. Dążymy do tego, by nasi podopieczni wyrośli na pokolenie świadome negatywnych skutków zanieczyszczania przyrody.