Puby, dyskoteki i kluby muzyczne zorientowane na oryginalne elementy użytkowe wnętrz

Przedmioty użytkowe z materiałów wtórnych świetnie pasują do pomieszczeń barowych, tanecznych i restauracyjnych. Wystrój takich wnętrz ma zaskakiwać oryginalnością, dlatego składa się z równie oryginalnego wyposażenia.

Atrakcyjność wizualna lokali jest czynnikiem przyciągającym klientów. Dlatego właściciele restauracji, pubów, klubów czy dyskotek chętnie sięgają po alternatywne rozwiązania aranżacyjne, do których należą przedmioty użytkowe naszej produkcji.

Wykonujemy je na zamówienie pod wymiar. Kierunek prac projektowych wyznaczają charakterystyczne cechy lokalu, czyli wielkość i układ wnętrz, kolorystyka i faktura powierzchni ściennych i sufitowych, czy takie czynniki, jak rodzaj serwowanej kuchni – np. japońska, staropolska – lub preferowany gatunek muzyczny.

Wzornictwo użytkowe z materiałów wtórnych daje dużą dowolność w kreowaniu funkcjonalnych i wyszukanych form. W asortymencie naszych produktów projektowanych na zamówienie mamy m.in.: oświetlenie (lampy, kinkiety, żyrandole), meble barowe (stoły, krzesła, taborety, pufy, skrzynie na lód), ale również obudowy lodówek i szaf na napoje, czy elementy armatury łazienkowej oraz donice.