Pracownie i gabinety integracji sensorycznej dzieci

Współpracujemy z terapeutami dziecięcymi, specjalizującymi się w integracji sensorycznej. Konstruujemy zabawki z materiałów wtórnych, pomocne w eliminacji konkretnych dysfunkcji występujących u dzieci.

Przewagą naszych zabawek jest to, że podczas ich projektowania prowadzimy konsultacje z terapeutami dla znalezienia optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które sprawdzą się w określonych przypadkach zaburzeń występujących u dzieci. Mamy doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dopasowanych do poszczególnych poziomów terapii.

Dziecko rysujące kredą po biurku produkcji NaNowo

Dziecko rysujące kredą po biurku produkcji NaNowo

Rysowanie to tylko jedna z możliwości, jakie dają nasze meble z upcyclingu dla dzieci. Przez nogi krzeseł można przeplatać kolorowe sznurki lub toczyć je podczas zabaw ruchowych.

Nasze zabawki wytwarzamy w drodze odzysku materiałów wtórnych i przedmiotów używanych, które poddajemy starannej selekcji pod kątem bezpieczeństwa i możliwości zastosowania w rozwiązaniach stymulujących wrażenia dotykowe i słuchowe. Nasze produkty podnoszą sprawność sensoryczną dzieci, niezbędną do prawidłowego rozwoju fizycznego i osobowościowego. Dlatego stanowią atrakcyjną ofertę dla pracowni i gabinetów terapii dziecięcej.