Pufa w stylu industrial - nowy wzór do nowoczesnych wnętrz

Pufa w stylu industrial - nowy wzór do nowoczesnych wnętrzOpracowałyśmy nowy wzór pufy na bazie szpuli po kablu elektrycznym. Zgodnie z założeniem, stylistyka mebla jest bardziej industrialna i skierowana do osób zorientowanych na nowoczesną i ascetyczną aranżację wnętrz, lecz nie tylko - pufą chętnie zainteresują się również dzieci.

Z przyjemnością prezentujemy nowy wzór pufy ze szpuli po kablu elektrycznym. Do jej wykonania wykorzystałyśmy m.in. gwintowany pręt i różnej wielkości nakrętki. Mebel będzie pasował do nowoczesnego i minimalistycznego wystroju. W swej surowości jest awangardowy, ale i elegancki.

Pufa industrialna według projektu NaNowo.
Ascetyczny wygląd, prostota i pomysłowość, to atuty pufy w stylu industrialnym. Mebel świetnie się wkomponuje we wnętrza loftu lub nowoczesnej kawiarni.

Proponujemy wersję z czarnym lub szarym filcem. Niebawem opracujemy egzemplarze z innymi materiałami wykończeniowymi siedziska - np. w tym momencie czekamy na dostawę trwałego płótna żaglowego, z którego wykonamy serię kilku kolejnych puf.

Prezentowana pufa, pomimo surowego wyglądu, sprawdzi się w zabawie z dziećmi

Nakrętki na śrubach o różnej średnicy, wielkości i kształcie, przyciągną uwagę maluchów i zachęcą je do zabawy w ich obracanie z góry na dół po gwintowanym pręcie. Ponadto w trakcie przemieszczania się nakrętek, wydobywa się z nich charakterystyczny dźwięk, który będzie kolejną atrakcją. Sprawdziłyśmy to oddając pufy do zabawy naszym kilkuletnim dzieciom.

Pufa industrialna może służyć dzieciom do zabawy.
Nakrętki na prętach konstrukcyjnych absorbują uwagę dzieci i zachęcają je do manualnej zabawy.

Do naszego nowego wzoru pufy zaprojektowałyśmy też stolik kawowy, o którym dowiesz się więcej z artykułu: Stolik kawowy w stylu industrialnym wśród kwiatów

Cały komplet stworzyłyśmy z myślą o dużych i małych. Dorośli mogą pić w spokoju kawę siedząc na wygodnych siedziskach, a najmłodsi w tym czasie, nie przeszkadzając w degustacji swoim rodzicom, kręcić nakrętkami. Dlatego zestaw świetnie się sprawdzi, tak w domach prywatnych, jak i miejscach publicznych typu kawiarnie, centra handlowe itp.

Gwintowane pręty w pufie industrialnej stabilizują jej konstrukcję.
Trzy gwintowane pręty o średnicy 10 mm zapewnią konstrukcji dużą trwałość i stabilność.