Stolik kawowy w stylu industrialnym wśród kwiatów

Stolik kawowy w stylu industrialnym wśród kwiatówStolik powstał w nawiązaniu do puf z gwintowanymi prętami. Oba meble korespondują ze sobą okrągłą formą i industrialnym wyglądem metalowych wsporników konstrukcyjnych.W projekcie stolika wykorzystałyśmy gwintowane pręty oraz różnej wielkościStolik kawowy w stylu industrialnym wśród kwiatów nakrętki, a także dwie okrągłe płyty ze sklejki -  dolną i górną - jedna z nich to stopa mebla, druga to blat. Wszystkie elementy po połączeniu ze sobą wyglądają naprawdę oryginalnie i pomysłowo.

Wycięty w środku blatu otwór ze szklanym pojemnikiem możesz przeznaczyć, np. na kwiaty, które umilą Ci czas podczas picia kawy. Zresztą wybór zastosowania pojemnika zależy od Ciebie, np. możesz w nim umieścić lód z butelką wykwintnego trunku albo ziarna kawy, które poza miłym aromatem, będą naturalną ozdobą.

Komplet, tj. pufa i stolik, opracowałyśmy z myślą o wnętrzach domów w stylu minimalistycznym i industrialnym. Widzimy też dla nich zastosowanie w miejscach publicznych, uczęszczanych przez rodziców z dziećmi. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Pufa w stylu industrial - nowy wzór do nowoczesnych wnętrz.