NaNowo w programie Canal+Discovery pt.: PrzeTwórcy

Ostatnio spotkało nas bardzo pozytywne zaskoczenie. Zainteresowali się nami autorzy programu telewizyjnego: „PrzeTwórcy”, produkowanego dla polskiej wersji kanału popularno-naukowego Canal+Discovery.

To co robimy okazało się na tyle interesujące, że po wcześniejszym zapoznaniu się przez Internet z przedmiotem naszej działalności, twórcy programu nawiązali z nami kontakt, a my – bo jakżeby inaczej – nie odmówiłyśmy udziału w realizacji jego kolejnego odcinka.

Nakręcenie ujęć, w których występujemy, zajęło ekipie filmowej w sumie trzy dni. W ich trakcie odwiedziłyśmy miejsca związane na co dzień z realizacją naszych projektów. Plan zdjęciowy obejmował zarówno składy zakładów przetwórczych, od których pozyskujemy przedmioty z odzysku, jak też nasze zaplecze warsztatowe, gdzie przedmioty te podlegają obróbce.

Odcinek został już wyemitowany w telewizji, co nastąpiło na przełomie lipca i sierpnia. Pod artykułem można obejrzeć krótki, bo nieco ponad dwu minutowy klip, w którym widać nas w czasie zdjęć filmowych do programu.

Cieszymy się, że nasza działalność projektowa została dostrzeżona przez media. Jesteśmy tym podbudowane i jeszcze bardziej zachęcone do dalszej pracy.

Zapraszamy serdecznie do oglądania: