Pojemnik z tytanu - Lista zdjęć

Zobacz jak można wykorzystać używaną rurę tytanową z systemu przesyłu gazu do wykonania stylowego pojemnika.

Pojemnik z tytanu - Zdjęcie 1 Pojemnik z tytanu - Zdjęcie 2 Pojemnik z tytanu - Zdjęcie 3 Pojemnik z tytanu - Zdjęcie 4

Materiały w konstrukcji

Główny element pojemnika to rura, która służyła wcześniej – najprawdopodobniej – jako amortyzator pomiędzy przewodami do gazu. Wykonana jest z tytanu, czyli bardzo szlachetnego metalu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, który zachowuje atrakcyjny wygląd przez bardzo długi czas.

Podstawę pojemnika oraz pokrywę ze stalowym uchwytem i logiem pracowni NaNowo wykonałyśmy z wysokiej jakości sklejki dębowej o masywnym wyglądzie, podkreślającym solidny tytanowy korpus.

Propozycja wnętrz i zastosowania

Pojemnik stworzyłyśmy z myślą o sypialniach, garderobach i łazienkach w mieszkaniach urządzonych w stylu minimalistycznym lub industrialnym. Chciałyśmy żeby służył, np. za „szkatułkę” do przechowywania biżuterii.

Może być też używany jako oryginalny zasobnik kuchenny na produkty spożywcze, np. do ryżu lub makaronu, ponieważ tytan nie wchodzi z nimi w reakcję i jest bezpieczny dla zdrowia.

Nasz pojemnik pasuje również do nowoczesnych wnętrz komercyjnych, np. gabinetów kosmetycznych lub salonów fryzjerskich, gdzie może służyć do przechowywania kosmetyków. Po postawieniu na barze obok ekspresu, stanie się wygodnym zasobnikiem na kawę lub herbatę.

Zamówienie

Pojemnik tytanowo-dębowy, który oglądasz, jest wzorcem i znalazł już swoje zastosowanie. Jeśli zainteresował Cię nasz produkt, to pamiętaj, że nie produkujemy go seryjnie. To oznacza, że każdy jeden egzemplarz nie jest identyczny, lecz bardzo zbliżony do poprzedniego i utrzymany w tej samej stylistyce.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych pojemnikach przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się z nami dzwoniąc lub pisząc wiadomość na jeden z niżej podanych adresów e-mail:
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987