Parawan Pan Kazimierz - Lista zdjęć

Oto jeden z wariantów ekologicznego parawanu, który wykonałyśmy w naszej pracowni korzystając z materiałów wtórnych.

Parawan Pan Kazimierz - Zdjęcie 1 Parawan Pan Kazimierz - Zdjęcie 2 Parawan Pan Kazimierz - Zdjęcie 3 Parawan Pan Kazimierz - Zdjęcie 4
       
Parawan Pan Kazimierz - Zdjęcie 5      

Projekt

Parawan który oglądasz, powstał z blach ze szlachetnej stali, pochodzących z pasteryzatora mleka. Konstrukcja mebla wyróżnia się ciekawym połączeniem materiałowym na zasadzie kontrastu, czyli: lśniąca stal wypełnienia + wysokogatunkowe drewno dębowe ramy.

W konstrukcji wykorzystałyśmy fabryczne zawiasy oraz ciche silikonowe kółka, które nie rysują podłóg. Zależało nam, żeby parawan był mobilny i przez to bardziej funkcjonalny.

Sugestia wnętrz

Parawan świetnie sprawdzi się w łazience lub garderobie. Można dodać do konstrukcji dwa dodatkowe skrzydła wydłużając ją. Wówczas będzie służyć jako przepierzenie pomieszczenia mieszkalnego, np. salonu albo sypialni urządzonej w stylu minimalistycznym lub eko.

Mebel może też służyć jako wyposażenie nowoczesnego gabinetu masażu, strefy Spa&Wellness, salonu fryzjerskiego, sklepu odzieżowego lub pracowni krawieckiej.

Warianty parawanu

Występuje w trzech podstawowych wersjach:

  • w ramie z drewna dębowego;
  • w ramie z rur hydraulicznych;
  • z trzema, czterema lub pięcioma skrzydłami.

Na Twoje życzenie możemy zmienić długość nóg i podwyższyć parawan, żeby lepiej dopasować go do wyglądu Twoich wnętrz lub funkcji jaką ma pełnić.

Zamówienie

Spodobał Ci się prezentowany parawan? Widzisz dla niego miejsce w swoich wnętrzach? Chętnie wykonamy na Twoje zamówienie oddzielny egzemplarz, który będzie niemal identyczny lub bardzo zbliżony do tego, który oglądasz na zdjęciach. Wystarczy że nas poinformujesz o takiej potrzebie, a chętnie pomożemy Ci w doprecyzowaniu wszystkich szczegółów konstrukcji. W tym celu zadzwoń do nas lub napisz wiadomość na jeden z podanych niżej adresów e-mail:
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987