Parawan Hydraulik - Lista zdjęć

Prezentujemy metalowy parawan, w którym niemal wszystkie elementy konstrukcji pochodzą z odzysku lub zostały wykonane pod wymiar na zamówienie.

Parawan Hydraulik - Zdjęcie 1 Parawan Hydraulik - Zdjęcie 2 Parawan Hydraulik - Zdjęcie 3 Parawan Hydraulik - Zdjęcie 4
       
Parawan Hydraulik - Zdjęcie 5      

Materiały i wykonanie

Rama produktu składa się z połączonych ze sobą rur hydraulicznych, które wypełniłyśmy wysokiej jakości blachą stalową, pochodzącą z pasteryzatora mleka. Z uwagi na niedostępność na rynku zawiasów oraz mocowań (rama-wypełnienie) o odpowiedniej konstrukcji, musiałyśmy je oddzielnie zaprojektować i zamówić u producenta takich rozwiązań.

Szczególnie pracochłonnym elementem projektu było przygotowanie blach. Przed ich osadzeniem na nie mniej trudnej do wykonania ramie, należało je najpierw oczyścić chemicznie środkiem głęboko penetrującym powierzchnie metalowe, a następnie mechanicznie przy użyciu specjalnych szczotek do stali. W ten sposób wydobyłyśmy ze stali piękną metaliczną barwę.

Propozycja zastosowania

Parawan może pełnić przypisaną mu funkcję w garderobie lub łazience. Ze względu na możliwość powiększenia konstrukcji z trzech do pięciu skrzydeł, może też służyć jako efektowne przepierzenie części salonu urządzonego w stylu nowoczesnym, industrialnym lub eklektycznym.

Inne pomieszczenia, w których parawan na pewno świetnie się sprawdzi i doda im osobliwego uroku, to minimalistyczne gabinety masażu, salony fryzjerskie, sklepy odzieżowe, pracownie krawieckie, puby, lub alternatywnie urządzone strefy Spa&Wellness.

Warianty parawanu

Produkt występuje w trzech podstawowych wersjach:

  • w ramie z rur hydraulicznych;
  • w ramie dębowej;
  • z różną ilością skrzydeł, od trzech do pięciu sztuk.

Ponadto możemy parawan podwyższyć zmieniając długość nóg, żeby lepiej pasował do wyglądu i funkcji Twoich wnętrz.

Zamówienie

Egzemplarz ze zdjęć jest wzornikiem i znalazł już zastosowanie, ale chętnie wykonamy na Twoje zamówienie taki sam lub bardzo zbliżony parawan. Wystarczy że poinformujesz nas, jakie ma mieć cechy. W tym celu zadzwoń do nas lub napisz wiadomość na jeden z adresów e-mail podanych niżej:
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987