Lampa wisząca Syfon na stalowej rurce - Lista zdjęć

Zobacz przykład wykorzystania starego syfonu, z którego stworzyłyśmy stylową lampę do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych o alternatywnej aranżacji wnętrz.

Lampa Syfon na stalowej rurce - Zdjęcie 1 Lampa Syfon na stalowej rurce - Zdjęcie 2 Lampa Syfon na stalowej rurce - Zdjęcie 3 Lampa Syfon na stalowej rurce - Zdjęcie 4
       
Lampa Syfon na stalowej rurce - Zdjęcie 5      

Wygląd lampy

Najważniejszym elementem lampy w wersji na stalowej rurce jest klosz, który wykonałyśmy z aluminiowego syfonu z lat 80-tych ubiegłego wieku. Posiadamy również warianty na kablu w jedwabnym oplocie koloru czarnego, a także lampę stojącą, która posiada statyw z płaskowników osadzony na ciężkiej stalowej stopie.

Wszystkie wymienione lampy pomogą Twoim wnętrzom nabrać oryginalnego, niesztampowego i nowoczesnego wyglądu. Każdy syfon wykorzystany do wykonania klosza jest inny – ma swoisty kształt i proporcje. Nosi też na sobie charakterystyczne ślady zużycia, które powodują, że lampy mają niepowtarzalną prezencję i posiadają własną historię.

Syfon pochodzi z odzysku, pozostałe elementy lampy, jak elektryka i rurka na kabel, są nowe.

Propozycja pomieszczeń

Lampę Syfon na stalowej rurce zaprojektowałyśmy z myślą o nowoczesnych wnętrzach w stylu industrialnym lub w stylu eko. To mogą być mieszkania, lofty, biura o minimalistycznym wystroju, ale też galerie sztuki, sklepy lub puby (oświetlenie barowe). Lampa zapewni też wydajne oświetlenie po zamontowaniu nad biurkiem w czytelni publicznej, a multiplikacja tak zastosowanych urządzeń w jednym pomieszczeniu, stworzy bardzo ciekawy efekt stylizacyjny.

Regulacja natężenia światła

Ilość emitowanego przez lampę światła reguluje się w prosty sposób, wysuwając lub wsuwając do środka klosza żarówkę. Służy do tego zacisk wyposażony tylko w jedną śrubkę, którą wystarczy odkręcić, potem ustawić odpowiednie położenie, i następnie zakręcić.

Zamówienie lampy

Jesteś zainteresowany zakupem lampy z syfonu do swoich wnętrz? Produkt, który oglądasz na zdjęciach jest gotowym wzorcem i znalazł już zastosowanie, ale chętnie zaprojektujemy na Twoje życzenie lampę niemal identyczną lub bardzo zbliżoną wizualnie. Wystarczy że opowiesz nam, jakie cechy ma posiadać Twój egzemplarz. W tym celu zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość na jeden z adresów e-mail, który podajemy poniżej:
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987