Lampa wisząca Syfon na jedwabnym kablu - Lista zdjęć

Jednym z wariantów wykorzystania aluminiowego syfonu jest lampa wisząca na kablu w jedwabnym oplocie.

Lampa Syfon na jedwabnym kablu - Zdjecie 1 Lampa Syfon na jedwabnym kablu - Zdjecie 2 Lampa Syfon na jedwabnym kablu - Zdjecie 3 Lampa Syfon na jedwabnym kablu - Zdjecie 3
       
Lampa Syfon na jedwabnym kablu - Zdjecie 4      

Przeznaczenie lampy

Kilka różnych syfonów o odmiennych kształtach, kolorystyce, natężeniu światła, czy sposobie montażu (linka albo statyw), od razu tworzy w aranżacji pomieszczenia pewną „opowieść”. Syfon jest bardzo wdzięcznym materiałem do wtórnego wykorzystania i daje duże możliwości podczas projektowania alternatywnych wizualnie i funkcjonalnie przedmiotów użytkowych.

Widzimy zastosowanie lampy we wnętrzach łazienkowych, ale też na werandzie, tarasie, czy w ciągach komunikacyjnych – np. w niewielkim holu, korytarzu, lub w kameralnej recepcji hotelu. Lampa daje światło o niedużym natężeniu, więc ma tworzyć przede wszystkim nastrojowy klimat, a nie być oświetleniem roboczym. Oczywiście po zmianie świetlówki LED na mocniejszą, może też dawać silniejsze światło punktowe.

Warianty lampy

  • Wykonujemy lampy w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, niebieskiej i złotej.
  • Mocowanie do sufitu odbywa się na kablu koloru czarnego lub na stalowej rurce w naturalnym kolorze stali.

Materiały wtórne

Elementem lampy z odzysku jest syfon, natomiast cała instalacja elektryczna oraz kabel zasilający w oplocie jedwabnym są nowe.

Lampy na zamówienie

Zainteresowały Cię nasze lampy z wykorzystanych wtórnie syfonów? Chętnie stworzymy dla Ciebie lampy bardzo podobne i utrzymane w tej samej stylistyce. Każdy produkt wykonujemy ręcznie, jest więc niepowtarzalny i jednostkowy. Posiada uzgodniony wcześniej kolor, materiały konstrukcyjne i cechy funkcjonalne. Zadzwoń do nas lub napisz e-mail, przedstaw nam swoje oczekiwania i powiedz, jak ma wyglądać przyszła lampa do Twoich wnętrz. Podajemy nasze dane kontaktowe:
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987