Lampa Industrialna - Lista zdjęć

Prezentowana lampa jest jednym z pierwszych przedmiotów wyposażenia wnętrz, który wykonałyśmy z wykorzystaniem rzeczy z odzysku.

Lampa Industria - Zdjęcie 1 Lampa Industria - Zdjęcie 2 Lampa Industria - Zdjęcie 3 Lampa Industria - Zdjęcie 4
       
Lampa Industria - Zdjęcie 5 Lampa Industria - Zdjęcie 6    

Materiały zastosowane w lampie

Klosz pochodzi z wnętrz starej hali fabrycznej. Został wyprodukowany ze stali nierdzewnej, którą – ze względu na widoczne ślady zużycia – musiałyśmy dokładnie oczyścić i pokryć proszkową powłoką bezbarwnego lakieru półmatowego. W ten sposób zabezpieczyłyśmy materiał na kolejne lata eksploatacji i nadałyśmy mu atrakcyjny wygląd.

W lampie wymieniłyśmy całą instalację elektryczną na nową. Dodałyśmy też linki, na których wisi klosz, oraz uchwyt mocujący do sufitu.

Do jakich wnętrz?..

Lampę projektowałyśmy z myślą o wnętrzach loftów oraz mieszkań lub przestrzeni użytkowych zaaranżowanych w minimalistycznej stylistyce. To mogą być np.: biura, punkty obsługi klienta, sklepy, ale też puby (oświetlenie baru), kluby muzyczne, czy galerie sztuki.

Zamówienie

Egzemplarz prezentowanej lampy jest przykładem wtórnego wykorzystania oświetlenia fabrycznego i znalazł już zastosowanie we wnętrzach. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem podobnej lampy, która będzie utrzymana w tej samej stylistyce, skontaktuj się z nami dzwoniąc do nas lub pisząc wiadomość na jeden z adresów e-mail podanych poniżej:
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987