Kinkiet teatralny - Lista zdjęć

Zobacz przykład kinkietu, który zaprojektowałyśmy wykorzystując wtórnie starą, zużytą i nikomu niepotrzebną lampę do oświetlania sceny.

Kinkiet teatralny - Zdjęcie 1 Kinkiet teatralny - Zdjęcie 2 Kinkiet teatralny - Zdjęcie 3 Kinkiet teatralny - Zdjęcie 4
       
Kinkiet teatralny - Zdjęcie 5 Kinkiet teatralny - Zdjęcie 6 Kinkiet teatralny - Zdjęcie 7 Kinkiet teatralny - Zdjęcie 8

Projekt

Wzorcowy kinkiet powstał na bazie starego spotu teatralnego z odzysku, w którym wymieniłyśmy instalację elektryczną oraz żarówkę, ponieważ oryginalne światło byłoby zbyt mocne do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych, do których przede wszystkim, projektowałyśmy to urządzenie.

Metalowa obudowa spotu została przez nas dokładnie oczyszczona ze starej powłoki farby i pomalowana metodą proszkową, która umożliwia równomierne i dokładne pokrycie całego elementu trwałym kolorem.

Warianty

Kinkiet występuje w dwóch wersjach:

  • z uchwytem do zamocowania na ścianie;
  • ze statywem zrobionym ze stempla budowlanego pomalowanego proszkowo o regulowanej długości, który jest rozparty między podłogą a sufitem.

Nasze kinkiety malujemy na zamówienie na dowolne kolory.

Propozycja wnętrz

Produkt zrealizowałyśmy z myślą o nowoczesnych pomieszczeniach mieszkalnych w stylu minimalistycznym lub industrialnym (lofty); ale też o galeriach sztuki, klubach, pubach, biurach czy obiektach handlowych. Kinkiet może być użyty jako oświetlenie kuchenne, robocze, wystawowe lub barowe. Po zamocowaniu kilku sztuk w różnych kolorach na jednym stemplu, powstanie z nich oryginalna instalacja oświetleniowa w salonie, która będzie emitować światło o delikatnie zmienionych barwach.

Ergonomia

Kinkiet daje duże możliwości regulacji plamy światła, którą można skierować w wybrany przez siebie punkt pomieszczenia, ale także zwiększyć lub zmniejszyć używając do tego czterech klapek na obudowie.

Zamówienie

Zainteresował Cię nasz projekt? Widzisz miejsce dla takiego oświetlenia w swoich wnętrzach? Poinformuj nas o tym. Kinkiet który oglądasz jest wzorcem, który znalazł już swoje zastosowanie, ale chętnie wykonamy dla Ciebie taki sam lub bardzo zbliżony.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość pod jeden z adresów e-mail, jakim oświetleniem jesteś zainteresowany.
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987