Gazetnik na wino - Lista zdjęć

Obejrzyj ekologiczny stojak, który wykonałyśmy w drodze odzysku materiałów wtórnych. Przedmiot powstał od początku do końca według własnej koncepcji wizualnej i funkcjonalnej.

Gazetnik na wino - Zdjęcie 1 Gazetnik na wino - Zdjęcie 2 Gazetnik na wino - Zdjęcie 3 Gazetnik na wino - Zdjęcie 4
       
Gazetnik na wino - Zdjęcie 5 Gazetnik na wino - Zdjęcie 6 Gazetnik na wino - Zdjęcie 7  

O projekcie

Nazwa projektu jest dość przewrotna, lecz zgodna z przeznaczeniem. Jest to albo stojak na wino, albo na gazety – bądź na jedno i drugie – a jak wiadomo, to dobra para do spędzania wolnego czasu. Zresztą obojętnie, co będziesz w nim przechowywać, i tak zaprezentuje się świetnie w Twoich wnętrzach i zapewni Ci dużą funkcjonalność przy kompaktowych rozmiarach.

Do jakich wnętrz?..

Nasz gazetnik na wino pasuje do nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeń mieszkalnych, reprezentacyjnych wnętrz biurowych, a także do lokali z gastronomią, galerii sztuki, punktów obsługi klienta, czy sklepów. Może być samodzielną półką w salonie lub gabinecie prezesa, ustawioną obok kompletu wypoczynkowego. Może też służyć jako prezenter win ustawiony na ladzie barowej pubu lub restauracji. Sprawdzi się też jako oryginalny podajnik na ulotki lub katalogi podczas wernisażu prac artystycznych albo promocji produktów. Mebel dobrze wygląda w otoczeniu utrzymanym w industrialnej lub minimalistycznej stylistyce.

Materiały

Stojak powstał z nietypowego połączenia materiałów. Rama konstrukcji to ekologiczna sklejka z drewna dębowego w kolorze naturalnym, natomiast „półki” to stalowe rury pochodzące z odzysku (wtórne wykorzystanie materiału). Przed montażem dokładnie je oczyściliśmy i zalakierowaliśmy, żeby uzyskać trwały efekt metalicznego połysku.

Różne warianty

  • Mebel po zmianie proporcji, tj. wysokości, głębokości oraz szerokości ramy, oraz ilości rur, może zmienić swoją funkcję i stać się np. oryginalnym regałem na krawaty lub apaszki w sklepie odzieżowym albo prezenterem w galerii win.
  • Ramę możemy wykonać ze sklejki z innego drewna i pozostawić ją w kolorze naturalnym, albo też pomalować na kolor pasujący do Twoich wnętrz. Istnieje też możliwość zamówienia stojaka w ramie z drewna postarzanego.
  • Rury ze zwykłej polakierowanej stali możemy zastąpić rurami z nierdzewnej stali kwasoodpornej, wskazanej w przypadku stojaków do przechowywania butelek z winami.

Jak zamówić stojak?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta projektowa stojaków utrzymanych w prezentowanej lub bardzo zbliżonej stylistyce, chętnie wykonamy dla Ciebie oddzielny egzemplarz mebla, dopasowując go do funkcji, którą mu wyznaczysz, oraz aranżacji wizualnej Twoich wnętrz. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail i przedstaw nam swoje oczekiwania.
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987