Etażerka - Galeria zdjęć

Przedstawiamy przykład etażerki w ramie dębowej. Mebel wykonałyśmy od podstaw według autorskiego projektu. W konstrukcji wykorzystałyśmy wysokiej jakości stal nierdzewną z odzysku.

Etażerka - Zdjęcie 1 Etażerka - Zdjęcie 2 Etażerka - Zdjęcie 3 Etażerka - Zdjęcie 4

Sugestia wnętrz

Etażerkę w ramie dębowej stworzyłyśmy z myślą o wnętrzach mieszkalnych, urządzonych w stylu loftowym (industrialnym) – ale nie tylko – bo jeżeli lubisz wystrój klasyczny lub łączysz w mieszkaniu różne style, to prezentowany mebel może świetnie pasować również do Twoich wnętrz.

Podczas projektowania etażerki brałyśmy też pod uwagę możliwość zastosowania mebla w punktach obsługi klienta, sklepach, pubach i restauracjach. Jeżeli jesteś projektantem takich wnętrz i poszukujesz oryginalnego, a zarazem niepowtarzalnego wyposażenia do ich aranżacji, to chętnie zaprojektujemy dla Ciebie więcej podobnych mebli, utrzymanych dokładnie w tej samej stylistyce, co prezentowany produkt. Oferujemy również projekty regałów, półek, parawanów, a także etażerki o innych wymiarach i rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Materiały

Produkt charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Jest starannie wykończony w każdym detalu. Nie widać w nim wkrętów, śrub i połączeń. Rama została zbudowana ze szlachetnego drewna dębowego, natomiast boczne ścianki i półki, z wysokiej jakości kwasoodpornych blach ze stali nierdzewnej, pozyskanych z demontażu sterylnego pasteryzatora mleka. Rzeczona stal została bardzo dokładnie oczyszczona chemicznie, a następnie mechanicznie, przy użyciu specjalnych szczotek do obróbki tego typu metalu. Dzięki temu ma piękna, gładką i błyszczącą powierzchnię, całkowicie bezpieczną dla użytkownika.

Propozycja zastosowania

Etażerka może pełnić różne funkcje. Wytrzymałość konstrukcji pozwala na przechowywanie ciężkich książek. Mebel może też eksponować przedmioty ozdobne, np. porcelanowy serwis do herbaty; albo służyć do składowania dokumentów lub gazet.

Inne warianty etażerki

Istnieje możliwość zamówienia etażerki:

  • w ramie ze sklejki sosnowej w naturalnym kolorze drewna lub pomalowanej pod wybrany przez Ciebie kolor;
  • z półkami ze sklejki zamiast stali nierdzewnej;
  • z drzwiczkami uchylnymi;
  • w rozmiarach dopasowanych do Twoich wnętrz lub potrzeb przechowywania określonych przedmiotów;
  • z dłuższymi lub krótszymi nogami, zmienioną grubością drewnianych elementów konstrukcji, i inną wysokością, powierzchnią oraz ilością półek.

Zamówienie

Jesteś zainteresowany przedmiotami wyposażenia wnętrz w stylu naszej etażerki? Mebel, który prezentujemy na zdjęciach jest gotowym wzorcem i znalazł już zastosowanie, ale chętnie zaprojektujemy na Twoje życzenie produkt niemal identyczny lub bardzo zbliżony wizualnie i funkcjonalnie. Wystarczy że przedstawisz nam swoje oczekiwania dzwoniąc do nas lub wysyłając wiadomość na jeden z adresów e-mail podanych poniżej:
Godziny pracy:
09:00 - 18:00

Adres e-mail:
kontakt@upcyclingdesign.pl

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987