Blog

Życzenia Wielkanocne

Życzenia WielkanocneBardzo się cieszymy, że tak niebawem zaczną się Święta Wielkanocne i pewnie wkrótce razem z nimi, też zawita do nas w wiosna!

Stolik kawowy w stylu industrialnym wśród kwiatówStolik powstał w nawiązaniu do puf z gwintowanymi prętami. Oba meble korespondują ze sobą okrągłą formą i industrialnym wyglądem metalowych wsporników konstrukcyjnych.

Pufa w stylu industrial - nowy wzór do nowoczesnych wnętrzOpracowałyśmy nowy wzór pufy na bazie szpuli po kablu elektrycznym. Zgodnie z założeniem, stylistyka mebla jest bardziej industrialna i skierowana do osób zorientowanych na nowoczesną i ascetyczną aranżację wnętrz, lecz nie tylko - pufą chętnie zainteresują się również dzieci.

Nowy mieszek na kredę w eko stoliku dla dzieci Dziury w serzeNasza marka została wsparta przez firmę STD Dmuchańce, od której otrzymałyśmy kilkanaście kilogramów wartościowych tworzyw do produkcji bannerów i plandek samochodowych w wielu atrakcyjnych kolorach.

Życzenia!

Życzenia Świąteczne i NoworoczneŚwięta i Nowy Rok 2016 tuż tuż, nadszedł więc czas na złożenie Najserdeczniejszych Życzeń Wszystkim Twórcom i Miłośnikom upcycling designu, ale też każdemu, dla kogo jest to ważna chwila.

Za nami targi Urban Christmas Festival w ŁodziŚwietnie zorganizowana impreza, przemiła atmosfera, fajni ludzie. Jednym słowem przyjemnie spędzony czas. Asortyment kipiał różnorodnością, lecz przez to oferta targów, naszym zdaniem, była za ogólna. Efekt? Miało się wrażenie, że na tragi trafiali przypadkowi odwiedzający.

Polecamy ciekawy blog o upcycling designie - SzaraMysz.plOstatnio mieliśmy przyjemność poznać bardzo ciekawą osobę, która dzieli naszą wspólną pasję do sztuki projektowania przedmiotów użytkowych. Mamy na myśli właścicielkę i moderatorkę bloga SzaraMysz.pl, Małgorzatę Sinkiewicz.

NaNowo na Urban Christmas Festival, Łódź 5-6 grudnia 2015Chcielibyśmy potwierdzić oficjalnie nasz udział w imprezie Urban Christmas Festiwal, która odbędzie się na początku grudnia w Łodzi. Przy okazji pragniemy zaprosić na nią wszystkie osoby poszukujące oryginalnych rozwiązań do wyposażenia wnętrz.

Kuchnia z elementami z upcyclinguPlanujesz aranżację kuchni? Poszukujesz ciekawego wyposażenia wnętrz? Nie chcesz by otaczająca Cię przestrzeń, nawet jeśli elegancka, szybko nie stała się nudna i opatrzona. Dowiedz się, w jaki sposób my zaprojektowałybyśmy takie wnętrze, by było funkcjonalne, niesztampowe i długo robiło świetne wrażenie.

Bazując na stylistyce upcycling design zaaranżujemy przestrzeń sprzedażową w sklepie, galerii, centrum handlowym, bądź w każdym innym obiekcie komercyjnym. Sprawimy że Twoja oferta będzie wyeksponowana oryginalnie, lepiej odsłoni swoje atuty, i skupi więcej uwagi potencjalnych Klientów.

Jadalnia w stylu upcycling design - stół i oświetlenieJadalnia jest przestrzenią ważną tak dla domowników, jak i ich gości. W nowoczesnych domach czy loftach, często stanowi „łącznik” między otwartą kuchnią a salonem.

Propozycja holu w stylu upcycling designHol jest nie tylko pomieszczeniem, w którym pozostawia się odzież wierzchnią. To także miejsce powitalne gości będące wizytówką Twojego domu. Chociaż nie przebywa się w nim zbyt długo, jest bardzo ważny dla całości aranżacji wnętrz mieszkania, bo jako pierwszy odsłania Twoją wrażliwość na piękno.

W pracowni NaNowo przed rozpoczęciem projektowania wyposażenia wnętrz, pomagamy naszym Klientom w uściślaniu ich oczekiwań. Dlatego chcąc urządzić salon w stylu upcycling design, zastanów się już na wstępie, jaki efekt chciałbyś osiągnąć.

Tematyka industrial designu zajmuje coraz więcej miejsca w dyskusjach toczących się w Internecie na temat aranżacji ekskluzywnych wnętrz. Niedawno miałyśmy satysfakcję z zaproszenia nas do udzielenia wywiadu i wypowiedzenia się w kwestii przedmiotów użytkowych, utrzymanych w tym stylu.

Dopasowujemy na bieżąco sferę informacyjną naszego serwisu internetowego do potrzeb osób, które go odwiedzają. Stąd wprowadziłyśmy niewielką, lecz naszym zdaniem, istotną zmianę, o czym więcej w tym artykule.

Pracujemy nad nową lampą z upcyclingu w stylu industrial designNa razie posiadamy element ze stali ocynkowanej, odnaleziony na złomie, na podstawie którego opracujemy prototyp. Jeśli spełni nasze oczekiwania, lampa powstanie w większej ilości sztuk.

Lato stwarza doskonałą okazję do zorganizowania pod błękitnym niebem ciekawych warsztatów pro ekologicznych dla przedszkolaków. Tym razem zajęcia dla dzieci poprowadziła Iwona Gołębiewska.

Ostatnio spotkało nas bardzo pozytywne zaskoczenie. Zainteresowali się nami autorzy programu telewizyjnego: „PrzeTwórcy”, produkowanego dla polskiej wersji kanału popularno-naukowego Canal+Discovery.

Ważna informacja dla nowych oraz powracających gości strony internetowej Pracowni Projektowej NaNowo. Przy okazji zmniejszonego ruchu na stronie spowodowanego wakacyjną atmosferą, podjęliśmy decyzję o aktualizacji serwisu internetowego UpcyclingDesign.

Koniecznie przeczytaj!

Pracujemy nad nową lampą z upcyclingu w stylu industrial designNa razie posiadamy element ze stali ocynkowanej, odnaleziony na złomie, na podstawie którego opracujemy prototyp. Jeśli spełni nasze oczekiwania, lampa powstanie w większej ilości sztuk.

Lato stwarza doskonałą okazję do zorganizowania pod błękitnym niebem ciekawych warsztatów pro ekologicznych dla przedszkolaków. Tym razem zajęcia dla dzieci poprowadziła Iwona Gołębiewska.

Piszemy dla Was:
Fotografia Jadwigi Rodzaj  

Jadwiga Rodzaj
+48 508 160 560

Fotografia Iwony Gołębiewskiej  

Iwona Gołębiewska
+48 507 134 987