Architekci poszukujący alternatywnych elementów wyposażenia wnętrz biurowych, komercyjnych i mieszkalnych

Nasza oferta skierowana jest do architektów specjalizujących się w aranżacji wnętrz przy użyciu wyposażenia projektowanego na zamówienie i pod wymiar.

Odbiorcy usług projektowych, zdecydowani na aranżację wnętrz przy użyciu wyposażenia na zamówienie, tj. właściciele obiektów biurowych, komercyjnych czy też mieszkalnych, celują w rozwiązaniach funkcjonalnych i oryginalnych wizualnie. Nasze produkty stworzone są właśnie w taki sposób. Robią świetne wrażenie swoją formą i właściwościami użytkowymi. Są przede wszystkim alternatywą dla opatrzonych produktów katalogowych.

Nasz asortyment wyposażenia wnętrz z materiałów wtórnych obejmuje: lampy, kinkiety, żyrandole, stoły, krzesła, taborety barowe, pufy, skrzynie do przechowywania, ale także zabudowy sprzętu AGD, obudowy kaloryferów, zewnętrzne konstrukcje kominków, czy też elementy armatury łazienkowej oraz donice na tarasy i do wnętrz.

Wszystkie przedmioty wykonujemy na podstawie dostarczonych nam projektów lub według własnych pomysłów, opierając się na koncepcjach aranżacyjnych wnętrz wskazanych przez architekta.